حسینزاده:09123802976 || تلفن:77964888-021

قیمت نقاشی ساختمان Reviewed by Momizat on . قیمت نقاشی ساختمان بر اساس متراژ و یا حجم کار تعیین می شود ، قیمت نقاشی ساختمان بر پایه قیمت گذاری وزارت کار و صنف نقاشان برای رنگ روغنی در سال 1395 مبلغ 15000 قیمت نقاشی ساختمان بر اساس متراژ و یا حجم کار تعیین می شود ، قیمت نقاشی ساختمان بر پایه قیمت گذاری وزارت کار و صنف نقاشان برای رنگ روغنی در سال 1395 مبلغ 15000 Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » قیمت نقاشی ساختمان » قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان بر اساس متراژ و یا حجم کار تعیین می شود ، قیمت نقاشی ساختمان بر پایه قیمت گذاری وزارت کار و صنف نقاشان برای رنگ روغنی در سال 1395 مبلغ 15000 تومان برای هر متر مربع کار اجرایی درجه یک با مصالح تعیین شده و برای رنگ پلاستیک مبلغ 12000 تومان با مصالح تعیین شده و برای رنگ آکرلیک درجه یک با اجرا و مصالح مبلغ 14000 تومان تعیین شده است .

اما با توجه به وسع و بودجه ی کارفرما و کیفیت مورد نظر ایشان به قیمت های پایین تقلیل می یابد که قیمت نقاشی ساختمان رنگ روغنی برای اجرای هر متر مربع بین 6000 تومان تا 8000 تومان با مصالح قابل اجراست و برای رنگ پلاستیک با مصالح مبلغ 5000 تا 7000 تومان و برای رنگ آکرلیک 6000 تا 8000 تومان قابل اجراست . بدیهی است با توجه با اختلاف این قیمت کیفیت هر دو کار در اجرا و در مصالح مصرفی متفاوت می باشد که قدرمصلم در صورت تقاضای کیفیت بالا و ممتاز نیازمند صرف وقت و هزینه ی بیشتری می باشد .

در نوع و گزینه ی اول مراحل اجرا به این صورت است که کار در نقطه ی شروع صفر یعنی از روی گچ باشد ابتدا با رزین روغن الیف زیرکار غبارزدایی شده سپس با بتونه روغنی با کیفیت ممتاز با ترکیب رنگ های استاندارد مانند سحر براق و رنگ ارژنگ براق و مل استاندارد سید همدان و روغن رزین رزین گل و یا پارس بهار ساخته شده به صورت دو دست با لیسه و کاردک توسط استادکار مجرب و متخصص نقاشی ساختمان بر روی سطح گچی اعمال می شود سپس آستر اول با ضخامت کافی با رنگ های استاندارد مانند رنگ روغنی هادی ، رنگ روغنی هاویلوکس ، رنگ روغنی سحر ، رنگ روغنی صفاشیمی با غلطک کم پرز مانند غلطک شرکت دکو ساخت کشور ترکیه توسط استادکار مجرب و متخصص نقاشی ساختمان اجرا می شود و پس از خشک شدن 24 ساعته با ترکیب بتونه روغنی مخصوص لکه گیری روغنی و خش گیری توسط استادکار مجرب و متخصص نقاشی ساختمان اعمال می شود پس از این مرحله سنباده کاری و گردگیری دیوار انجام و رنگ آستر دوم اجرا می شود و پس از 24 ساعت قسمت آخر کار یعنی رویه کاری رنگ ساختمان با رنگ های ممتاز و استاندارد گفته شده توسط استادکاران مجرب و متخصص نقاشی ساختمان اجرا می گردد .

در صورت پایین آوردن قیمت عرف از هر یک از مراحل گفته شده استادارد وزارت کار و صنف نقاشان ساختمان می توان کاست که در ظاهر و پوشش تغییری احساس نخواهد شد اما به لحاظ کیفی و ضخامت و رزین مصرف شده در رنگ اختلاف کیفیت فاحش می شود .

امید است که مطالب گفته شده در این مجال در جهت آشنایی شما بازدید کننده گرامی در رابطه با کیفیت و نقاشی ساختمان مفید واقع شود .

جهت مشاوره و یا بازدید از پروژه توسط متخصصین گروه نقاشی و پتینه کاری نقش قلم با شماره تلفن 09123802976 حسین زاده تماس حاصل فرمایید .

Design by Web Designer | تمامی حقوق برای نقاشی ساختمان نقش قلم محفوظ می باشد .

بازگشت به بالا